تبلیغات
# دختر, دختر چشم قشنگ, زیبا, چشم, چشم خوشکل, چشم دختر, چشم زیبا, چشم زیبای دختر, چشم قشنگ - جواد خیابانی و ضغف اطلاعاتی گزارشگری – و قضیه سرماخوردگی در دوحه

# دختر, دختر چشم قشنگ, زیبا, چشم, چشم خوشکل, چشم دختر, چشم زیبا, چشم زیبای دختر, چشم قشنگ

جواد خیابانی و ضغف اطلاعاتی گزارشگری - و قضیه سرماخوردگی در  دوحه

جواد خیابانی : پولدار آن آقایی است که از وزارت نفت هم بیشتر پول دارد ، نه یکی مثل جواد خیابانی ، عادل فردوسی پور یا شما که خبرنگار هستید.»

خبر – راستش باورم نمی شود که با من همدل باشید. همین خبرورزشی بعد از بازی ایران و استرالیا هم نوشت افتضاح گزارشگر بازی در گزارش بازی. حالا که سالها گذشته آن گزارش برای تان شده خاطره. من که از شما ۱۰ ، ۱۵ سالی بزرگترم این چیزها را بهتر درک می کنم. نمی دانم واقعا چرا به من می گویید نمی خوانم

در گفت و گو با جواد خیابانی وقتی پای بروز رسانی اطلاعات به میان می آید و به او می گوییم که یکی از دلایلی که مردم مدام انتقاد می کنند عدم مطالعه این گزارشگر است او حالتی حق به جانب می گیرد و می گوید:« شما که من را می شناسید تو را خدا این حرف را نزنید. بابا من بازیکن های عراق را مثل کف دستم می شناسم اما اینجا که آمدم سرما خوردم و در سه روزی که مریض بودم ، توی هتل بیشتر از ۷۰ صفحه پرینت از اطلاعات کره گرفتم و خواندم که بازیکنان این تیم را بشناسم. راستش درباره مربی شان که بعد از جام جهانی در میدان شهر محاکمه اش کردند اما دلیلی نمی بینم با این حرف ها در گزارشم جوری حریف را تحقیر کنم. این که دیگر حقم است که از بین اطلاعات گزینش کنم. یا مثلا می دیدم که عراقی ها بعد از گل دوم ما دعوا می کردند اما دلیلی نداشت آنها را روایت کنم. این ها دیگر اعتقادات من است. همسرم مدام می گوید جواد تو که این همه می خوانی چرا این قدر از تو ایراد می گیرند.»

وقتی برای او دلیل می آوریم که به خاطر ورود به عرصه تجارت سرش شلوغ است و نمی تواند زیاد مطالعه کند او جواب دیگری را تحویل می هد.خیابانی با حالتی متعجب می گوید:« کدام تجارت؟ من که در جنت آباد یک خانه دارم و ماشینم سمندی است که شرایطی از ایران خودرو برداشتم چه تجارتی ارم؟ یک دفتر دارم که همایش های ورزشی برگزار می کند. تو را خدا بیا ببین چقدر مگر درآمد دارد. پولدار آن آقایی است که از وزارت نفت هم بیشتر پول دارد ، نه یکی مثل جواد خیابانی ، عادل فردوسی پور یا شما که خبرنگار هستید.»

نویسندگان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :